Terug naar woningdetails



Van Dijk Makelaardij



Prijs Verkocht
Adres Kaaistraat 5
Plaats Yerseke
Foto van de woning


Kenmerken

Type woning: Vrijstaand Woonoppervlakte: 115 m2
Bouwjaar: 1914 Inhoud: 300 m3
Perceeloppervlakte: 340 m2 Aantal kamers: 4


Beschrijving

In het mooie dorp Yerseke bieden wij te koop aan:
Vrijstaande woning met fraai klokgeveltje op grote kavel grond met vrijstaande stenen garage/schuur en achter uitgang!

Bouwjaar: ca. 1914
Inhoud: ca. 300m3
Woonopp: ca. 115m2
Perceelopp: 340m2

Indeling begane grond:
Entree in de hal met meterkast (6 groepen) en keurig separaat toilet.
Aansluitend de zeer gezellige woonkamer met de prachtige draaitrap (zie foto’s!) naar de eerste verdieping.
De woonkamer meet ruim 35m2 en is geheel opnieuw strak gezet en gesaust.
De openslaande tuindeuren geven toegang tot het terras, er is zeer ruime daglicht toetreding door de raampartijen aan voor en achterzijde én er is vloerverwarming aanwezig.
De dichte keuken heeft een keukenblok in L-opstelling. Het keukenblok is netjes maar er is geen inbouwapparatuur, wel is er een gaskookplaat en een nette afzuigkap.
Bovendien is er een buitengewoon mooie mogelijkheid om van de kamer én keuken een prachtige open ruimte te maken indien gewenst (weinig werk) wij laten u deze mogelijkheid tijdens een bezichtiging graag zien!
In de keuken bevind zich nog een vaste kast waarin de CV opstelling zich bevind (Remeha, bouwjr. 2013).
Achter de keuken is een halletje met twee achterdeuren, u kunt dus aan drie kanten de woning betreden, voorzijde, achterzijde en zijkant.
Grenzend aan dit halletje de zeer ruime bijkeuken (bijna 15m2) welke grotendeels opnieuw betegeld is en met aansluiting voor het witgoed.

1ste verdieping:
Via de fraaie draaitrap komen we op de ruime overloop welke toegang heeft tot drie prachtige slaapkamers én de badkamer.
De slaapkamers zijn respectievelijk ca. 8.00m2, 10.5m2 en 15m2 groot en de grootste slaapkamer is voorzien van openslaande tuindeuren naar het grote dakterras.
Twee slaapkamers zijn voorzien van een lichte laminaat vloer en op de overloop en het kleinste kamertje ligt vrijwel nieuwe vloerbedekking.
De badkamer bevind zich dus ook op de eerste verdieping en is voorzien van frisse zwart/witte betegeling, een ruime inloopdouche, een mooi wasmeubel én een tweede toilet.

2de verdieping:
Bereikbaar middels losse trap.
Geen stahoogte en geen daglichttoetreding.

Tuin:
De zeer grote achtertuin is gelegen op het zuiden en bestaat uit gedeeltelijk verharding en gedeeltelijk gazon. Achter in de tuin bevind zich een ruime schuur/garage met een afmeting van ca. 3.00m x 7.00m voorzien van elektra en betonvloer.
De tuin is nog geheel naar eigen smaak en wens aan te leggen.

Algemeen:
Op een steenworp gelegen van de zeer gezellig haven en eveneens op loop en fietsafstand van alle voorzieningen die Yerseke biedt.
Er is parkeergelegenheid op eigen terrein en eveneens in de directe nabijheid van de woning (voor én achter).
 

Bijzonderheden:
Een zeer leuke en lichte woning met een buitengewoon gezellig uitstraling en grotendeels helemaal af!
De woning heeft recent een grote opknapbeurt ondergaan, zo is de voordeur vernieuwd en verzet zodat de hal ruimer is geworden.
Ook is bijna de gehele woning opnieuw gesaust.
Er ligt m.u.v. de bijkeuken over de gehele begane grond vloerverwarming.
Zoals op de foto’s te zien is ligt er geen vloer op de begane grond (keuken en woonkamer) maar de handige doe het zelver weet dat het maar een dag werk is om er een fraaie vloer naar eigen keuze in te leggen.
Alleen de bijkeuken moet nog gesaust worden en er zijn wat kleine afwerk klusjes zoals hier en daar een losse plint, een deurkruk die wat speling heeft of dus een schilder of saus klusje, maar verder…..klaar!
Het sanitair is vernieuwd, de CV ketel is nog jong, de kozijnen zijn van HH en geheel voorzien van dubbele beglazing.
Vloerverwarming op de begane grond, drie mooie slaapkamers en een zeer grote tuin met ruime schuur.
Een super leuk object met vele mogelijkheden!

Wil(len) jij/jullie deze woning graag eens een keertje zien?
Neem dan contact op met Van Dijk Makelaardij 0113-50 33 46 of 06-23 23 85 57 www.vandijkmakelaardij.com info@vandijkmakelaardij.com

Weet je nog niet (precies) wat je zou kunnen lenen? Neem ook dan gerust contact met ons op want ook daar kunnen we je mee verder helpen.

Aan deze, met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengestelde aangeboden informatie en/of diensten kunnen op geen enkele manier rechten worden ontleend. Informatie komt veelal van derden en Van Dijk Makelaardij en de aan dit kantoor verbonden medewerkers aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor onjuiste of onvolledige informatie dan wel afwijkingen in oppervlakte of inhoudsmaten of onjuistheden m.b.t. jaartallen inzake het registergoed, opstallen of technische installaties.

 

 


 




https://www.vandijkmakelaardij.com/woningaanbod/vrijstaand-yerseke-kaaistraat-5_5501

Terug naar woningdetails