Krabbendijke - Wilhelminastraat 62 Verkocht ovb

Terug naar overzicht


Kenmerken

Type woning:

Half vrijstaand

Bouwjaar:

1920

Perceeloppervlakte:

396 m2

Energielabel:

E

Woonoppervlakte:

108 m2

Inhoud:

384 m3

Aantal kamers:

5


Bekijk meer foto's
Bekijk video
Reageer op deze woning
Printvriendelijke versie

Beschrijving

Aan de karakteristieke Wilhelminastraat te KRABBENDIJKE ligt deze mooie twee onder één kap woning op een flinke kavel grond van 396m2.
De woning is dit jaar fors uitgebouwd en op de begane grond volledig vernieuwd en instap klaar. De woning is vrijwel geheel verduurzaamd en is gereed gemaakt voor het gebruik van een thuisbatterij.

Bouwjr: Oorspronkelijk 1920, de uitbouw is gerealiseerd  2025
Woonopp: 108m2
Inhoud: 384m3
Perceelopp: 396m2
Energielabel: E (opgenomen vóór verduurzaming)

Indeling begane grond:
Entree in de lange hal met trapopgang naar de eerste verdieping met vernieuwde meterkast welke is voorzien van 14 groepen.
We komen binnen in de heerlijke leefruimte van deze woning. De uitgebreide en kwalitatief hoogwaardig uitgevoerde verbouwing is enkele maanden geleden afgerond.
Alles wat je hier ziet is hagelnieuw. Over de indeling van de woning is vooraf goed nagedacht. Het zitgedeelte met ingebouwd soundsystem bevindt zich aan de voorzijde van de woning, in het tussengedeelte de eetgelegenheid maar ook een studeer/leer/speelruimte, slim aangepakt! Aan de achterzijde bevindt zich de fraaie keuken in rechte opstelling met grote vaste kastenwand. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur waaronder een  inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, een vaatwasmachine, koelkast xl en vriezer xl, combi oven/magnetron én oven. Door de lichtkoepel en de openslaande tuindeuren hebben we hier ruim voldoende daglicht. De leefruimte in de combinatie zit/eet/leer-speel/keuken is erg gezellig en ruim in opzet. Ook is er nog een vaste opbergkast op de begane grond.

Verder op de begane grond de prachtige luxe badkamer welke is uitgevoerd in warme aarde/zand tinten. De details van de inloopdouche, deurbeslag, draingoot én badkamergarnituur zijn uitgevoerd in mat zwart. U heeft hier de luxe van een ligbad en een dubbele wastafel met wasmeubel, uiteraard ontbreekt hier de vloerverwarming ook niet. In de hal bevindt zich een separaat toilet in dezelfde fraaie kleurstelling als de badkamer en achter de grote schuifwand in de vaste kast bevindt zich de hybride CV opstelling (Intergas bwjr. 2025), het centraal afzuigsysteem en de waterontharder. Uiteraard voor het overige nog veel bergruime hier.

1ste verdieping:
Kleine overloop met toegang tot drie slaapkamers met afmetingen van respectievelijk ca. 6m2, 7m2 en 12m2. De oude badkamer bevond zich voorheen ook op de 1ste verdieping en doet momenteel dienst als wasruimte. Het was de bedoeling om op termijn de bovenverdieping uit te breiden op de nieuwe uitbouw, daar is constructief dan uiteraard ook rekening mee gehouden en het biedt perspectief tot meer/grotere slaapkamers. De wasruimte dient nog te worden gerenoveerd, uiteraard kan er ook voor worden gekozen om hier een vierde slaapkamer te realiseren. Het tweede toilet op de eerste verdieping is meegenomen in de grote renovatie en is dus ook in juli 2025 vernieuwd.

Tuin:
Gelegen op het zuidoosten vind u hier vaak de zon, maar ook zijn er voldoende plekjes voor verkoeling. De tuin heeft een vrije achterom en is deels voorzien van verharding en deels van gazon, ook is er een grote kippenren en staat er een nieuw opzetzwembad met filterpomp (ter overname). Achterin de tuin staat een fijne schuur met een afmeting van 3.74m x 4.74m. Aan de voorzijde van de schuur met uitzicht op de woning is een heerlijke overkapping gemaakt met houten vloerdelen en een mooie landelijke (buiten) keuken met koelkast.

Algemeen:
Een vrijwel geheel -op kwalitatief hoogwaardig niveau- gerenoveerde woning die grotendeels verduurzaamd is en klaar voor de toekomst.
De woning is zo goed als geheel voorzien van kunststof kozijnen met dubbele beglazing. 12 stuks zonnepanelen (2025) en een voorbereiding voor een thuisbatterij.  
Er zijn twee multi split airco’s aanwezig en op de gehele begane grond ligt vloerverwarming. De kleine entreehal op de begane grond heeft nog een finishing touch nodig en de wasruimte boven dient te worden opgeknapt. Maar in principe ziet u hier een nieuwe woning!

Voor meer info of het aanvragen van een bezichtiging kunt u contact opnemen met Van Dijk Makelaardij op info@vandijkmakelaardij.com

Aan deze, met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengestelde aangeboden informatie en/of diensten kunnen op geen enkele manier rechten worden ontleend. Informatie komt veelal van derden en Van Dijk Makelaardij en de aan dit kantoor verbonden medewerkers aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor onjuiste of onvolledige informatie dan wel afwijkingen of onjuistheden m.b.t. oppervlakte of inhoudsmaten of onjuistheden m.b.t. jaartallen inzake het registergoed, opstallen of technische installaties.


 


 

Meer foto's

Video

Plattegrond

Ligging

Meer informatie of bezichtiging aanvragen

Heeft u interesse in deze woning? Reageren kan telefonisch, of via onderstaand formulier.